Advieslijst gemeenteraadsverkiezingen

Met trots presenteren wij de advieslijst voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen. De lijst is een combinatie van ervaren fractie- en raadsleden en nieuw talent. Een lijst met ‘stadse’ en ‘dorpse’ kandidaten vanuit het midden van de maatschappij. Van ondernemer tot onderwijzer, van student tot teamleider. Allen met verschillende ervaringen, leeftijden en uit verschillende wijken en dorpen in onze mooie gemeente. Wat ons bindt is de wil om Leeuwarden perspectief te bieden. Perspectief op een betaalbare en goede woning, perspectief op aantrekkelijk werk en perspectief op een fijne leefomgeving met voldoende ruimte om te recreëren en te ontspannen. De advieslijst wordt vastgesteld op donderdag 25 november door de leden van VVD Leeuwarden. Hierna maken we de definitieve kandidatenlijst bekend.

WhatsApp Image 2021 11 04 at 09.03.54