Leeuwarden als studentenstad: blijft goed, wordt beter!

Leeuwarden is een mooie gemeente waar we trots op kunnen zijn. Voor veel studenten is onze gemeente de plek met een gevoel van thuis. In onze gemeente is het goed wonen, werken, studeren en ontspannen. Of het nu gaat om onze vele sportvoorzieningen, vette festivals, bruisende horeca, een aantrekkelijk winkelgebied of goed onderwijs. Alles is aanwezig om van Leeuwarden ‘de’ studentenstad van het Noorden te maken. 
 
Wat goed gaat, willen we graag zo houden. Dat is geen vanzelfsprekendheid. Daar moeten we met z’n allen iedere dag hard voor werken. Zodat de dingen die goed gaan, ook goed blijven. En dat de dingen die beter kunnen, ook echt beter worden. Je kunt alleen de studentenstad van het Noorden worden door ambitie te tonen.
 
Benieuwd naar wat wij als VVD Leeuwarden voor studenten willen bereiken en welke ambities wij hebben? Lees onze studentenflyer hier.
 
For international students: read our plans for students here