Stad als Leeuwarden heeft kermis nodig

Al jaren wordt er door het college aangemodderd met een tijdelijke locatie voor de zomerkermis in Leeuwarden. Ook dit jaar is weer niet anders. De VVD Leeuwarden heeft eerder al aangegeven het afsluiten van de Groeneweg voor de kermis niet als een begaanbare weg te zien. De VVD vindt het wel raar dat wethouders daar dan zomaar weer een luchtballon over oplaten. Want in de brief van het college over de kermis, wordt ook deze locatie van de hand gewezen. De VVD snapt dat er helaas in 2011 geen zomerkermis in Leeuwarden zal kunnen worden georganiseerd. De VVD vindt overigens wel dat er te makkelijk geroepen wordt dat iets niet kan vanwege de openbare orde en veiligheid of vanwege de hulpdiensten. Het is zaak daar oplossinggericht naar te kijken, volgens VVD-raadslid Aukje de Vries.