VVD Tweede Kamerlid Betty de Boer bezoekt WoonFriesland en Antillenflat

Op vrijdag 10 juni bracht Betty de Boer, die zich in de Tweede Kamer bezig houdt met volkshuisvesting en bouwen en wonen, een kort werkbezoek aan Leeuwarden. Vergezeld door VVD Statenlid Aukje de Vries en VVD Gemeenteraadslid Harry Bevers werd ze door WoonFriesland geïnformeerd over de Antillenflat. Hierbij was ook aandacht voor de actieve rol van de gemeente en de goede samenwerking tussen corporatie en de gemeente Leeuwarden.

Vervolgens werd door directeur Frans Kooiker ter plaatse nog eens nader toe gelicht wat er nu precies op maandag 23 mei is gebeurd. Betty de Boer was diep onder de indruk van dit bezoek en leeft mee met de gedupeerden. Ze heeft daarnaast aangegeven graag op de hoogte te worden gehouden van de toekomstige ontwikkelingen en wacht de resultaten van het onderzoek met interesse af.