De VVD fractie actief op Twitter

Misschien heeft u wel eens van Twitter gehoord of Twittert u zelf regelmatig. U kunt nu alle fractieleden van de VVD Leeuwarden dagelijks op Twitter volgen en vragen stellen. Wat doen ze en waarom, waar winden zij zich over op of waar worden ze blij van? De VVD fractie vindt het belangrijk dat u als kiezer goed op de hoogte wordt gehouden. De VVD fractie is de enige fractie van de Leeuwarder gemeenteraad waarvan alle leden op Twitter actief zijn. U vindt hieronder een overzicht van de Twitteradressen van de fractie:Serge Hollander www.twitter.com/hollander76

Wyb Feddema www.twitter.com/wybfeddema

Karen Vasbinder www.twitter.com/karenvasbinder

Harry Bevers www.twitter.com/harry_bevers

Gert- Jaap van Ulzen www.twitter.com/gjvu

VVD Leeuwarden Algemeen www.twitter.com/VVDLeeuwarden